Tanie rejsy rodzinne, stażowe, szkoleniowe | baltic-anchor.pl

Osobisty poradnik żeglarski – wyprawy z pokładu jachtu

Ach ta zima. Na szczęście dzieci, żona, dziewczyna, przyjaciele wszyscy już są zajęci pracą szkołą świętami.

Mamy dla siebie trochę czasu. Miałem tak jak i Wy dziś macie, wieczorami z nostalgią wspominałem piękne dni i noce na mazurach, Bałtyku i Chorwacji. Przeglądam zdjęcia i spotykałem się z przyjaciółmi z pokładu i wypraw.

Wspominania kilka drinków i przynajmniej jeden wieczór z odrobiną magii morza !

Czy ja naprawdę muszę poddać się sezonom w dzisiejszych czasach ?

Oczywiście zima to narty i góry i to jest piękne. Jadnak w górach i na nartach spędziłem całe studia i nadal tam jestem z całą rodziną co rok. Tam jest łatwo nad wszystkim zapanować. Jesteśmy blisko siebie mamy ruch powietrze a jednak dzieci mają swoje zabawy, sanki i swoje stoki,  a my swoje drogi i swój czas. Ja też czasem mogę wieczorem lub rano zdobyć mały zimowy szczyt i nabrać ducha i poczucia magii 🙂 są sauny drinki muzyka góralka ! Ach, też jest pięknie. Tylko !

Właśnie, czy nigdy nie marzyliście o bezludnych plażach nad Bałtykiem lub wspaniałych bezludnych wyspach lub miastach w Chorwacji ? Ja marzyłem, kto mnie zna wie że ja uwielbiam ludzi, to oni nadają sens moim wyprawom, rejsom i zdobywanym doświadczeniom, jednak potrzebuje też czasu dla siebie żeby we mnie rozkwitały marzenia i nowe plany. Wtedy potrzebuje prawdziwej natury, przeżyć prawdziwych – to one mnie tworzą od wewnątrz !

A jednak ile to razy słyszałem nadęte teksty, rób to o czym marzysz ! Nie możesz to to co Ci się wydaję i Twoje wymówki przed sobą to twoje ograniczenia. Możesz wszystko o czym marzysz. He ! Słowa ludzi bogatych !

Wiele lat temu pierwszy raz popłynąłem na jesienny zlot żeglarski “Próchno i Rdza” świetna jesienna zabawa i znów mogłem pływać prawie zimą. Żeglarze, morze, zapachy i dźwięk mew i fal ! Po powrocie jak wróciłem i koło domu wyszedłem z psem czyłem że jestem inny niż zwykle. Kurcze byłem zdecydowanie bardziej szczęśliwy ! Dziękuj Maciej za doskonały polski jesienny zlot i wydłużenie sezonu o wspaniały czas i przygodę. Nadmieniam że lot organizowany jest do tego roku włącznie i cieszy się popularnością.  Jednak nawet po nim dla większości z nas sezon się zakończył na wiele miesięcy !

Mam pewną złą cechę  wszystkich żeglarzy dalekomorskich. Nie pływam tylko tam gdzie wszyscy i tam gdzie wiatr wieje w plecy !

Teraz wiem że jeśli się odważymy i zaczniemy realizować marzenia z sercem i pasją wszystko zawsze się układa. Cóż sukces to być przygotowanym i mieć okazję, a pasje tworzą się w nas latami. Wystarczy dać i możliwość rozwijania się pasji o ona zrewanżuje się nam realizując nasze marzenia !

Dziś jestem pewien, sezon jest gdzie sięga wasza Wyobraźnia. Rejsy na Gibraltarze, Afryce i Oceanie i Wyspach kanaryjskich są tańsze niż rejsy na Bałtyku i w Chorwacji. Zima W Chorwacji jest pięknieksza niż lato na morzu ! Po prostu sprawdźcie !

Pierwsze rejsy zimowe przeżywałem na Bałtyku. Teraz pływam na Morzu Śródziemny, Gibraltarze i Oceanie Atlantyckim od wielu lat co rok !

Moją historię na morzu można powtórzyć. Można pływać na Bałtyku i przenieść na wody i ląd bardziej egzotyczny. Jeszcze o tym napisze a dzisiaj po prostu zapraszam Was na pokład moich jachtów gdzie też zimą możecie pływać, zwiedzać, poznawać świetnych odważnych żeglarzy, i zdobywać energię do realizacji wszystkich Waszych MARZEŃ !@

Są osoby które mnie dawno temu dały cel i drogę do naśladowania. Teraz ja zapraszam Was dzisiaj do dołączenia do moich rejsów i przygód.

Zaczynamy od czytania książek, ja proponuje żebyście zaczęli je pisać sami czynami ! jak ja kiedyś !


  • Zapraszam Was do udziału w rejsach Świątecznych w Chorwacji na komfortowym Katamaranie i 5 kabinowym jachcie morskim. Jet ciepło, magicznie i nie ma setek jachtów i tysięcy turystów ! Odwiedzimy bezludne magiczne miejsca ! I piękne wspaniałe miasta !

  • Piękne słońce jachty i marina na Bornholmie

    Zapraszam Was na Ferie szkoleniowe i manewrówkę w Chorwacji. Cudownie miejsca, wieje, jest ciepło i jest nareszcie mało ludzi. Oczywiście żeby tam dojechać wystarczy kilka godzin w samochodzie bez korków o tej porze roku !

  • Zapraszam Was na rejs wzdłuż Hiszpanii. Teraz właśnie nasz flagowy jacht płynie z Sardynii na Baleary !

    Piękne słońce jachty i marina na Bornholmie

User comments
Maroko i Lagzira – dziś to już unikatowe zdjęcie. Lagzira po tysiącu lat w tym roku zawaliła się pod naporem oceanu. Spieszmy się zobaczyć jeszcze cudy świata które istnieją !

Zapraszam Was do Afryki. Kraj egzotyki, i miejsc zapierających dech w piersiach. To są miejsca o których opowiadając brakuje słów by wyrazić wspaniałość i różnorodność odczuć ! Tam po prostu przynajmniej raz w życiu trzeba popłynąć !

Szczegóły na stronie !

http://baltic.seastarsale.com/jesienna_wyprawa_2016/