Tanie rejsy rodzinne, stażowe, szkoleniowe | baltic-anchor.pl

Początki Baltic-Anchor

Początki

Pierwsze rejsy na morzu rozpoczęliśmy już wiele lat temu, tworząc markę rejsów szkoleniowych i stażowych w trudnych warunkach i nietypowych terminach zimowych jesiennych i  wiosennych.

Baltic-Anchor

Teraz już od wielu lat pod nazwą „Baltic Anchor” kontynuujemy doświadczenie prowadzenia rejsów szkoleniowych i stażowych. Tą markę teraz rozwijamy mając 3000 byłych załogantów i sympatyków na Facebook.

Facebook – Baltic Anchor

Nasze doświadczenie zdobyliśmy prowadząc rejsy szkoleniowe początkowo na Morzu Bałtyckim i Północnym. Teraz od kilku lat pływamy przede wszystkim po Morzu Śródziemnym, Morzu Adriatyckim oraz  Oceanie Atlantyckim. Regularnie prowadzimy jesienne przejścia przez całe Morze Śródziemne i Gibraltar. Prowadzimy naszych wcześniejszych załogantów podczas doświadczenie na pływach. Regularnie każdej jesieni i wiosny pływamy na wodach pływowych wzdłuż Afryki.

Marka Baltic Anchor organizuje z powadzeniem wyprawy górskie i trankingowe z pokładu jachtu

Facebook – Wyprawy z pokładu Jachtu

Zrodzona podczas rejsów stażowych pasja to teraz nasz zawód!

Dziś do naszego zachwytu nad morzem, falami i wiatrem dołączamy wiedzę, profesjonalizm i radość z przeżywania przygód.

Nasi załoganci stają się naszymi przyjaciółmi i wielokrotnie do nas wracają. Ich uśmiech i zadowolenie jest naszą najlepszą nagrodą i potwierdzeniem że to co robimy, robimy dobrze!

Gwarantujemy Wam niezapomniany komfortowy wypoczynek na wodzie oraz realizację żeglarskiej pasji.

“…Wypływamy na morze nie po to żeby uciec przed życiem tylko po to żeby życie nam nie uciekło…”

kpt. Adam Jakubczak